Bezpieczny przewóz i transport koni

Może zdarzyć się tak, że nie będziesz mógł osobiście dowieźć konia lub koni w docelowe miejsce. Dlatego właśnie uruchomiliśmy usługę, dzięki które transport zwierzęcia nie będzie już dla Ciebie żadnym problemem. Oferujemy szybki, sprawny i bezpieczny przewóz koni na wybranych trasach. Między innymi Warszawa-Wrocław, Wrocław - Przemyśl, Kraków - Warszawa oraz wiele innych na terenie kraju i nie tylko. Posiadamy odpowiednie licencje, zezwolenia, oraz specjalistyczny sprzęt służący do przewozu koni, który również jest certyfikowany. Dysponujemy nowoczesnymi i profesjonalnymi koniowozami, w których konie mają zapewniony komfortowy transport. Zdajemy sobie sprawę, że każdy przewóz wiąże się z ogromnym stresem, bez względu na to, jak długo trwa podróż. Właśnie dlatego nasi kierowcy i konwojenci są wyczuleni na to, aby ograniczyć go do niezbędnego minimum. Transport koni odbywa się zgodnie ze wszystkimi regulacjami prawnymi i wymogami, jakie obowiązują w UE w zakresie warunków transportowania zwierząt. Dotyczą one m.in. pojenia, temperatury w przedziale dla koni czy czasu na odpoczynek w podróży.

Transport koni – z nami zyskujesz:

Przewóz koni w kraju i za granicą - Warszawa, Wrocław

Otrzymując od nas taką gwarancję możesz być pewien, że twoje konie dotrą na czas w wyznaczone miejsce – bez względu na to, czy to będzie Wrocław, Warszawa, Paryż, czy Barcelona lub jakiekolwiek inne miasto na świecie.
Jeśli interesuje Cię cennik, to skontaktuj się z nami. Ostateczna kwota za transport koni kształtuje się na podstawie pokonanych kilometrów oraz ilości koni w danym transporcie. Zawsze jednak czekamy na akceptację podanej kwoty przez klienta - dlatego też nasz cennik jest bardzo elastyczny.

Gdzie i za ile kursujemy?

Śpieszysz się z przewiezieniem konia np. z Wrocławia do Warszawy? Sprawdź w naszym cenniku ile kosztuje bilet dla Twojego pupila w naszym koniowozie. Sam wyznacz przystanek na Twojej stajni!!!
Poniższe miejscowości potraktuj poglądowo - służą tylko zobrazowaniu trasy byś mógł dobrać odpowiednie dla siebie i twoich koni połączenie. Przystanki są tworzone na stajni gdzie stoi konik.

1. Słupsk - Kraków przez:
Gdynia - Gdańsk - Grudziądz - Toruń - Włocławek - Łódź - Piotrków Trybunalski - Częstochowa - Katowice
[ZOBACZ NA MAPIE]

2. Kraków - Słupsk przez:
Katowice - Częstochowa - Piotrków Trybunalski - Łódź - Włocławek - Toruń - Grudziądz - Gdańsk - Gdynia
[ZOBACZ NA MAPIE]

3. Wrocław - Suwałki przez:
Piotrków Trybunalski - Łódź - Warszawa - Białystok
[ZOBACZ NA MAPIE]

4. Suwałki - Wrocław przez:
Białystok - Warszawa - Łódź - Piotrków Trybunalski
[ZOBACZ NA MAPIE]

5. Zielona Góra - Poznań - Konin - Warszawa - Biała Podlaska - Lublin - Rzeszów - Kraków - Katowice - Gliwice - Opole - Wrocław - Zielona Góra
[ZOBACZ NA MAPIE]

6. Zielona Góra - Wrocław - Opole - Gliwice - Katowice - Kraków - Rzeszów - Lublin - Biała Podlaska - Warszawa - Konin - Poznań - Zielona Góra
[ZOBACZ NA MAPIE]

7. Wrocław - Gdynia przez:
Leszno - Poznań - Bydgoszcz - Grudziądz - Gdańsk
[ZOBACZ NA MAPIE]

8. Gdynia - Wrocław przez:
Gdańsk - Grudziądz - Bydgoszcz - Poznań - Leszno
[ZOBACZ NA MAPIE]

9. Katowice - Gdynia przez:
Kraków - Kielce - Radom - Warszawa - Olsztyn - Elbląg - Gdańsk
[ZOBACZ NA MAPIE]

10.Gdynia - Katowice przez:
Gdańsk - Elbląg - Olsztyn - Warszawa - Radom - Kielce - Kraków
[ZOBACZ NA MAPIE]